Lucas Ocampos przyszedł, aby cieszyć się Sewilla Mistrzowie 2022. Padel Magazine skorzystał z okazji, by zapytać go o możliwy powrót do Vélodrome, a także o jego partnerkę z padel.

Powrót na Velodrome

Obecny zawodnik Sevilla FC zawsze będzie miał miejsce w sercach fanów Marsylii i ta afirmacja jest wzajemna.

„Tak, mam nadzieję, że wrócę do gry w OM. Lub jeśli nie można wrócić do miasta. To miejsce, które mnie naznaczyło i za którym tęsknię. Mam nadzieję, że będę mógł ponownie zobaczyć Vélodrome, nawet jako kibic”., wyrażono w argentyńskim to Padel Magazine.

Słowa, które koniecznie zadowolą zwolenników OM.

ocampos apt padel wycieczka

Jego comp at padel

Lucas Ocampos jest wielkim fanem padel. Regularnie gra z kolegami z drużyny Sevilla FC.

„Tak, nadal gram więcej w piłkę nożną niż padel ale w szatni mamy naszych partnerów. Gram z Papu Gomezem i gramy od czasu do czasu. Jesteśmy dobrą parą i całkiem nieźle się bronimy.

Możesz robić jak Lucas Ocampos i śledzić, co dzieje się w Sewilli, podążając za Przesyłanie strumieniowe APT !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !