Nasi koledzy z Ulga przeprowadził wywiad z Luisem Alonso-Lasherasem, człowiekiem stojącym za kontem X „El Pádel es Así".

Dla tych, którzy go nie znają, Luis Alonso-Lasheras jest pasjonatem padel, który jakimś cudem przerwał wszystko, aby poświęcić się swojej pasji: padel. Rzeczywiście, ten inżynier telekomunikacji, który w swoim życiu dotknął wszystkiego po trochu, uważa się za „eprzedsiębiorca, który w każdym projekcie stara się odkryć siebie na nowo”. Jako dowód, przed wyruszeniem w tę przygodę Luis przeszedł od stworzenia muzycznej strony internetowej, przez zarządzanie dwiema restauracjami, otwieranie butiku z winami, a nawet pracę jako konsultant w firmie…

Twórca treści, który obecnie rozwija się dzięki swojemu kontu El Pádel es Así, często w nieco pikantnym stylu, wspomina wielki incydent, którego doświadczył z Delfi Brea. Lekko sarkastyczny post zainteresowanej osoby na stronie comeback Bei i Delfi przeciwko Alejandrze Salazar i Tamarze Icardo w Sewilli, nie spodobało się zbytnio argentyńskiemu graczowi, który przed ich usunięciem opublikował na X dwie wiadomości: „To, co się z nią stało, dało mi do myślenia. Byłem pod wielkim wrażeniem, że Delfi napisała o mnie o 1 w nocy, a potem jeszcze raz o 6 rano, gdy następnego dnia grała w finale. Powiedziałam sobie: tę dziewczynę naprawdę poruszyło to, co napisałam…”.

Post, o którym mowa:

„Proszę psychiatrę na tropie”

W kampanii przeciwko Luisowi Delfi niekoniecznie osiągnął swój cel, jeśli wierzyć twórcy treści: „Dla mnie było korzystne, że Delfi uruchomiło kampanię mającą na celu zaprzestanie mojego śledzenia. To postawiło mnie w centrum uwagi. Wolałbym, aby tego typu zdarzenia się nie zdarzały, ale jeśli mówimy o ruchu ulicznym i reperkusjach, jest to korzystne dla projektu”.

Dla tych, którzy chcieliby przeczytać wywiad w całości (w języku hiszpańskim), tak tutaj !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !