Profesjonalista Padel Liga (pierwsza profesjonalna liga padel w Ameryce Północnej) wybrał miejsce na swój inauguracyjny sezon. I to właśnie w Sarah Vande Berg (SVB) Tennis & Wellness Center odbędzie się impreza.

Klub położony na wybrzeżu Florydy (Zephyrhills) uważany jest za jeden z najpiękniejszych w Stanach Zjednoczonych.

„Są gorącymi wyznawcami tzw padel i wspaniali operatorzy, którzy będą gospodarzami naszego inauguracyjnego sezonu PPL. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu w przyszłym miesiącu i pierwsze boisko na ich światowej klasy obiektach.– powiedział Marcos Del Pilar, komisarz Ligi.

Dyrektor turystyki Florida Sport Coast, Adam Thomas, ogłosił również: „Cieszymy się, że możemy powitać pierwszą profesjonalną ligę padel Ameryki Północnej na Florydzie na swój inauguracyjny sezon. ”

Kontynuuje: „To wspaniała okazja do zaprezentowania utworów padel światowej klasy Sarah Vande Berg Tennis and Wellness Centre wraz z elitarnymi sportowcami i fanami, zarówno w kraju, jak i za granicą, i nie możemy się doczekać powitania ligi z powrotem na sportowym wybrzeżu Florydy w nadchodzących latach. “

Począwszy od 13 maja 2023 r., sezon inauguracyjny będzie trwał przez 5 weekendów, w których 7 drużyn będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!