Le obwód Monte Carlo International Sports i francuskiej firmy potwierdzić swój sojusz i przedłużyć kontrakt, który ich łączy.

Poza oficjalną piłką i butami od początku przygody z APT, począwszy od tego roku, Babolat zapewni również oficjalną ligę rakietową tego toru: Viper.

Porozumienie zostało podpisane w Lyonie przez prezydenta i założycielaAPT Padel Wycieczka, Fabrice Pastor i prezes najstarszego międzynarodowego koncernu rakietowego Éric Babolat.

Fabrice Pastor pozytywnie ocenił ten sojusz i podkreślił wzrost, jakiego doświadcza obwód, który w tym roku dotrze do nowych miejsc docelowych. Nie zawahał się potwierdzić, że padel będzie nadal poszerzać swój zasięg, aby stać się sportem rakietowym przyszłości.

W ramach stałego zaangażowania w promowanie rozwoju, internacjonalizacji i wzrostu padel, Babolat podziela perspektywy APT Padel Okrągły. Francuska marka, obecna w 150 krajach na całym świecie, słynie z innowacyjnych produktów i ich jakości.

Babolat zawsze zwracał szczególną uwagę na grę i jej graczy. Obserwując i analizując padel a słuchając swoich odtwarzaczy, producent sprzętu jest w stanie zaoferować im najlepsze produkty z całej gamy padel.

Zespoły APT Padel Wieża i Babolat są zatem przekonani, że to partnerstwo będzie korzystne dla sportu i zawodników.

Pamiętaj, że Hublot Monako Mistrz 2022 zaczyna się jutro w Place du Casino w Monte-Carlo.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !