Pracuj nad siatkówką, graj od linii bazowej, ustawiaj się po uderzeniu, trzymaj rakietę… ćwiczenia praktyczne. Jérémy Scatena rzuca fachowe światło na padel na nowej platformie cyfrowej treści sportowych MyCoach TV.

MyCoach TV do postępów

Ta nowa aplikacja internetowa i mobilna, uruchomiona w październiku ubiegłego roku przez start-up z Nicei MyCoach, oferuje ogółowi społeczeństwa możliwość trenowania przez mistrzów, najlepszych sportowców, trenerów i uznanych ekspertów w zakresie postępów i dążenia na wyżyny. Poprzez miesięczną subskrypcję lub indywidualny zakup kursu, neofita lub regularnemu praktykującemu towarzyszy w poszukiwaniu nauki i wydajności dzięki samouczkom wideo sportowców.

Znajdujemy się tam dzisiaj, obok Jérémy Scatena, około czterdziestu sportowców, w tym kapitan francuskiej drużyny piłkarskiej Hugo Llorisie, pięciokrotny mistrz świata i Europy w pływaniu grzbietowym Camille Lacourt, kultowy siatkarz Earvin Ngapeth, mistrz świata w piłce ręcznej Kleopatra Darleux, czyli mistrz świata w surferze Paulina Nastolatek…Piękna wizytówka, bez wątpienia, dla padel !

porady dla wszystkich

Dostosowane do wszystkich poziomów, niezależnie od tego, czy są zapalonym graczem, ekspertem czy graczem rekreacyjnym, samouczki wideo Jéremy'ego Scateny obejmują wszystkie techniczne, fizyczne, a nawet taktyczne aspekty dyscypliny. Znajdziesz tu również porady dotyczące przygotowania fizycznego i psychicznego.

W czasie, gdy padel zdobywając coraz większą popularność, to odszyfrowane podejście do dyscypliny pod fachowym okiem sportowca najwyższej klasy z pewnością przyczyni się do rozwoju i popularności naszej dyscypliny. Jak wskazuje Cédric Messina, dyrektor generalny MyCoach, „popychanie ludzi do uprawiania sportu jest poważnym problemem społecznym. MyCoach TV może się do tego przyczynić dzięki wpływowi sportowców na ogół społeczeństwa”

Ważne jest, aby padel może zainwestować w tę nową dźwignię, która jest cyfrowa… Coś zrobione z MyCoach TV..

Aby odkryć zwiastun kursu Jérémy'ego Scateny

Aby odkryć MyCoach TV
www.mycoachtv.com

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !