Maarsen / Meijer, ambasadorowie padel holenderski

Uriël Maarsen et Bram Meijer tworzą bardzo solidną parę naAPT Padel Wycieczka. dwóch holenderskich graczy zadziwiać tydzień po tygodniu i znakomicie reprezentować Holandię na całym świecie.

Rozwijaj się jako profesjonalni gracze

Padel Magazine : Uriël, czy możesz nam opowiedzieć o swojej przygodzie? Jesteś jedynym holenderskim zawodnikiem na arenie międzynarodowej.

Uriel Maarsena:"Tak, to prawda. W tej chwili jesteśmy jedyną holenderską parą na profesjonalnych torach. W Holandii mamy dużo FIPów i ​​jest tam więcej par holenderskich. Większość z nich pozostaje w Holandii. Z Bramem gramy od 2018 roku. Zaczęliśmy od World Padel Tour".

„Dzięki grupie sponsorów mamy możliwość kilkutygodniowego wyjazdu na szkolenia do Hiszpanii. Gramy jak najwięcej, a ten okres jest dla nas bardzo ważny. Rozwijamy się jako para, ale także indywidualnie ”.

Padel Magazine : Widzimy, że bardzo często podróżujesz ze swoim trenerem. Co ci to daje na turniejach?

Bram Meijer:„Teraz trenujemy razem z Uriëlem. Mieszkam dwie godziny od miasta Uriël, więc nie zawsze było łatwo. Ale chcemy jak najwięcej trenować razem, aby rozwijać się jako zespół.

Padel Magazine : Uriël, nie zawsze grałeś z Bramem. Zanim byłeś z Miquel Verhagen. Jaka jest różnica między Uriëlem wcześniej, a Uriëlem, który bawi się z Bramem?

Uriel Maarsena:„W tym czasie graliśmy głównie w turniejach krajowych. Zagraliśmy kilka międzynarodowych turniejów, ale poziom nie był taki sam. W tamtym czasie nadal dużo grałem w tenisa. Kiedy zaczęliśmy grać padel, naprawdę dorośliśmy jako prawdziwi padel. W Hiszpanii zaczęliśmy grać na najwyższym poziomie tego sportu. 

Wygraj turniej APT

Padel Magazine : Jesteś teraz na APT Padel Wieża. Jaki jest twój cel? Czy czujesz się zdolny do rywalizacji z najlepszymi graczami na torze? 

Bram Meijer:„Myślę, że robimy postępy. Powinniśmy zmienić kilka rzeczy, aby naprawdę być na topie. Gramy też w FIP, Chcielibyśmy wygrać turniej APT!”

Uriel Maarsena:„Myślę, że w najbliższej przyszłości możemy wiele osiągnąć. Musimy popracować nad kilkoma szczegółami i myślę, że możemy być naprawdę niebezpieczną parą”.

Publié par
Lorenzo Lecci Lopez