Z całą pewnością można powiedzieć, że hierarchia w męskim padlu od roku silnie ewoluuje. Para Maigret / Pommier, mieszkańcy północy, z Padel Club de Bois d'Arcy uderzył ponownie w ten weekend.

W Tulonie Padel Club, para Adrien Maigret / Frédéric Pommier wygrała z parą Jérôme Ferrandez / Justin Lopes w 2 setach 7/6 7/5.

Paryska para pokazała już dwa dni temu bardzo piękne rzeczy przeciwko parze Pommier / Morillon podczas National Padel Puchar w Cap d'Agde. Nie odeszła daleko od półzaskoczenia. Tym razem zmienia test, przechodząc do końca przygody w Tulonie.

Zauważ jednak, że paryska para mogła wyjść z turnieju w kwartale przeciwko Launo / Henryot. Super rozstrzygnięcie wymagało między tymi dwiema parami, ale paryżanie byli mocniejsi, aby wygrać ten mecz 6 / 2 3 / 6 10 / 5.

Bardzo bogaty weekend w padlu, który nie jest gotowy do końca od przyszłego tygodnia, to słynny klub Lille, Padel Attitude, który zaoferuje bardzo duży turniej, w którym konkurencja już się rozwija, z ponad 50 parami w programie. (I gdzie postaramy się zaoferować Ci maksimum życia)

Mistrzostwa Europy Padel 2017 w Lizbonie, że postaramy się, abyś doświadczył tego na żywo.

Julien Melot / Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.