Zdecydowanie możemy powiedzieć, że hierarchia w Padel Panowie zmienia się silnie od roku. Para Maigret / Pommier, mieszkańcy północy, pochodzili z Padel Club Bois d'Arcy, ponownie uderzyli w ten weekend.

W Toulon Padel Club para Adrien Maigret / Frédéric Pommier wygrała z Jerome Ferrandezem / Justinem Lopesem w zestawach 2 7 / 6 7 / 5.

Paryska para pokazała już bardzo piękne rzeczy, że są dni 2 przeciwko parze Pommier / Morillon podczas National Padel Cup na Cap d'Agde. Nie odeszła daleko od pół zaskoczenia. Tym razem przekształca test, podążając za przygodą Toulon.

Zauważ jednak, że paryska para mogła wyjść z turnieju w kwartale przeciwko Launo / Henryot. Super rozstrzygnięcie wymagało między tymi dwiema parami, ale paryżanie byli mocniejsi, aby wygrać ten mecz 6 / 2 3 / 6 10 / 5.

Bardzo bogaty weekendowy padel, który nie jest gotowy do końca, ponieważ w przyszłym tygodniu to słynny klub Lille, Padel Attitude, który zaproponuje bardzo duży turniej, w którym zawody są już ogłaszane bardzo mocno, a więcej od par 50 do programu. (I gdzie postaramy się zaoferować ci maksymalnie życie)

Potem odbędą się Mistrzostwa Europy Padel 2017 w Lizbonie, które również postaramy się zmusić do życia.

Julien Melot / Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.