Padel du Mas zorganizował w ubiegły weekend Open Black Crown. Deszcz nieco zakłócił plany, dżentelmeni z kategorii 2 zostali przesunięci, a dżentelmeni i kobiety z kategorii 1 dobiegli końca.

Jak zwykle słynny klub Perpignan oferował podwyższony płaskowyż z niebezpiecznymi parami prosto z ligi Prowansji.

Ale teraz, podczas tego turnieju Padel, klub Mas przywiózł przerażające pary z Katalonii.

Po stronie mężczyzn argentyńska para PEREZ / VIDELA wygrywa z francuską parą BOULADE / GAUTHIER 6 / 2 7 / 5. Argentyńczycy wykazali dotyk piłki i zmienność rytmu. Dwaj zawodnicy z rankingu - 15 w tenisie nie stracili seta podczas całego turnieju, co sprawiło, że atakująca gra zatriumfowała. Trzecie miejsce zajmuje para CARITE / PELLICER, która wygrywa, oszczędzając dwa punkty meczowe przeciwko NICOL / TELLIER.

U dziewcząt faworytki CLERGUE / CASANOVA zapewniły, pomimo pięknych drużyn, które prowadzą ich ciężkie życie. Ale ich wyczucie taktyczne, wzorce gry i doświadczenie pozwalają im wygrać w finale przeciwko Nicei DAMIANO / BERARD

Trzecie miejsce powróci do pary MEITES / VO zmierzy się z zaskakującą parą TRILLES / VIDAL.

Umówimy się na następny turniej, INFINITY TOUR, 07 i 08 May oraz na duży letni turniej w lipcu (9 i 10).

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.