Nie wszystkie ulubione pary mają podobny start jak Malaga P1 dzieło Gemmy Triay i Claudii Fernandez!

Mogliśmy to zobaczyć dzisiejszego popołudnia z Delfi Breą i Beą Gonzalez, które musiały walczyć, aby pozbyć się Léi Godallier / Giorgii Marchetti, pary, która zdawała się odradzać w Andaluzji po porażce w pierwszej rundzie Pucharu Ligi Angielskiej. poprzedni w Genui!

W padel, wszystko może się zmienić bardzo szybko i widzieliśmy to wyraźnie w tym spotkaniu, które rozpoczęło się mocnym uderzeniem faworytów, którzy wygrali pierwszą rundę 6:0, zanim poważnie skomplikowali sobie zadanie.

Wykorzystując w pełni swoje szczęście, Godallier i Marchetti wywalczyli drugiego seta w tie-breaku przed Palais des Sports Martin Carpena, który nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Z tyłu goście z zewnątrz nadal niepokoili faworytów, którzy po 2:39 meczu i tak zwyciężyli: 6/0 6/7 (6) 6/4. Dzięki temu sukcesowi Argentyna i lokalny zespół zakwalifikowały się do ćwierćfinału. Jutro ci, którzy przegrali na tym etapie rywalizacji z Rierą/Goenagą na Genova P2, będą starali się wrócić do ostatniej czwórki. Aby to osiągnąć, będą musieli pokonać Aranzazu Osoro i Martę Marrero, którzy zmiażdżyli Salazara / Virsedę (6/3 6/1). Zadanie, które nie wygląda na łatwe, biorąc pod uwagę obecną słabą formę Delfi i Bei oraz dzisiejszy występ Aranzazu i Marty…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !