Rozmawialiśmy już o tym wiele razy, Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno to dwaj zawodnicy, którzy są sobie bardzo bliscy w życiu i którzy po wspólnym etapie w młodości zdecydowali się na zreformować ten słynny duet na początku 2023 r.

https://youtu.be/wJxcIvQojt8?si=-HaA5Gu9Nu75i2xo

I wyszło całkiem nieźle, zdobywając tytuł w Doha Major i rok charakteryzujący się dużą konsekwencją. Co więcej, pod koniec sezonu nie byli daleko od przejęcia przywództwa od Coello i Tapii, które znajdowały się w fazie względnego upadku.

Jednak pierwsza połowa roku Franco i Martina była nieco rozczarowująca. Zdegradowani do trzeciej pary przez Chingotto/Galana, podopieczni Carlosa Pozziniego nie potrafią już odnaleźć się w finale. W tym kontekście mają położyć kres ich stowarzyszeniu, Di Nenno chcąc spróbować ciosu z Lebronem, Stupaczuk po czym cofa się do ognistych Yanguasów.

Zatem, podobnie jak kilka innych par, Superpiby grają w tym tygodniu swój ostatni wspólny turniej w Maladze. Czy jednak rzeczywiście te zawody będą ostatnimi dla tej pary?

Martin-Di-Nenno-Franco-Stupaczuk-Genova-P2

Jak widzieliśmy, część kibiców nie bardzo wierzy w związek Di Nenno / Lebron i uważa, że ​​Martin ryzykuje, związując się z „Lobo”, który nie grał na lewym skrzydle od pięciu lat. A gdyby to skojarzenie nie wyszło, mieszkaniec Ezeizy mógłby po prostu spróbować zbliżyć się do swojej przyjaciółki Stupy. Rzeczywiście, podczas swojej publikacji na Instagramie, formalizującej zainicjowane przez siebie rozstanie, Martin oświadczył: „Jestem pewien, że to jest „do zobaczenia wkrótce”, ponieważ zawsze miło jest być przy tobie”.

Więc twoim zdaniem Martin i Franco wkrótce wrócą do siebie, czy naprawdę grają ostatni raz po tej samej stronie toru? w tym tygodniu w Maladze ?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !