Jak podczas Majora we WłoszechJuan Tello i Fernando Belasteguin zmierzyli się z Lucasem Campagnolo i Javim Lealem w 1/XNUMX finału Malaga PXNUMX. Inaczej niż w Rzymie, gdzie para hiszpańsko-andaluzyjska zwyciężyła w dwóch setach, tym razem o wyborze obu drużyn decydowały trzy sety. I w przeciwieństwie do Rzymu, w ten czwartek to Bela i Tello odeszli ze zwycięstwem!

Jednak Argentyńczycy wydawali się najgorsi w ostatnim akcie, kiedy prowadzili 4:1 przez swoich przeciwników. Jednak z doświadczenia wiedzieli, jak walczyć, aby stopniowo wracać do meczu, zanim zakończyli zadanie z parą, która nie była już psychicznie zdruzgotana po zmarnowaniu tej przewagi... Wynik końcowy 6/7 6/4 7 / 5.

Fernando i Juan mszczą się na majorze Włoch i kwalifikują się do ćwierćfinału, a jutro spotkają się z Coello i Tapią, którzy z łatwością pokonali Bergaminiego / Ruiza (6/1, 6/2 w 46 minut).

Dzisiejszy program w Andaluzji:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !