To być może najważniejszy mecz w historii malaga Premier Padel P1 dotychczas. Rzeczywiście, pokonanie piątego rozstawionego Yanguasa / Garrido zajęło Javiemu Ruizowi i Pablo Cardonie ponad 2 godziny i 30 minut.

Cokolwiek się stanie, duet miał dzisiaj rozegrać swój ostatni mecz w Palais des Sports Martin Carpena. Rzeczywiście, z Finlandii P2 Pablo Cardona będzie kolegą z drużyny Paquito Navarro, Javi Ruiz – José Diestro, Miguel Yanguas – Franco Stupaczuka, a Javi Garrido – Alexa Ruiza!

I w kontekście rozstań oczywiście czekaliśmy na mecz wyjątkowy. A przynajmniej możemy powiedzieć, że tak było, odkąd outsiderzy wywalczyli pierwsze miejsce w męskiej części tabeli, pod koniec wielkiego napięcia.

Rzeczywiście, Ruiz i Cardona wygrywają 6/3 6/7 (3) 7/6 (7) i kontynuują swój ostatni taniec. Jutro zmierzą się z Ale Galanem i Fede Chingotto, który w 6 minut pokonał Zapatę / Barahonę: 1/6, 1/55.

Zatem z pewnością nie jest to koniec, na jaki czekała para Yanguas / Garrido, stowarzyszenie, które dobrze rozpoczęło rok, ale później doświadczyło sporo trudności...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !