Malaga Premier Padel P1 wygląda nieźle ledwo się zaczęły, pozostanie on godnym uwagi turniejem roku 2024, ponieważ kilka par rozegra tam swoje ostatnie zawody. A w sezonie naznaczonym dominacją duetów Galan/Chingotto i Coello/Tapia jest wielu, którzy chcieliby potraktować pierwszą koronację jako pożegnanie!

Oczywiście myślimy najpierw Paquito Navarro i Juan Lebron, którzy właśnie dzisiaj ogłosili separację. Andaluzyjczycy to powiedzieli, chcą się dobrze bawić dla tych drugich. A Paquito, który zakończył współpracę z Di Nenno i Chingotto w sprawie tytułów, marzył o tym, aby móc zrobić to samo w swoim rodzinnym regionie ze swoim przyjacielem Juanem. Ale uważajcie, „Paco” i „El Lobo” będą musieli od początku być w pełni sił, po niełatwym pierwszym meczu z Orią / Sagerem i potencjalnym ósmym z Augsburgerem / Libaakiem!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Superpiby, który w tym roku nie zdobył ani jednego tytułu, także po raz ostatni pojawi się po tej samej stronie toru, ku wielkiemu żalowi wielu fanów. Czy uda im się wspólnie odblokować swój licznik w 2024 roku?

Kilka innych duetów również będzie chciało zakończyć zawody w Palais des Sports Martin Carpena. Miejscowi Alex Ruiz i Momo Gonzalez pożegnają się po raz drugi, zanim dołączą do swoich nowych kolegów z drużyny: Garrido i Alonso.

Jest to zatem także koniec kolejnej w 100% andaluzyjskiej pary: Yanguas / Garrido. W tym przypadku publiczność powinna wspierać ten młody duet, który będzie dawał show przez pierwszą część sezonu.

Po prawdziwym ujawnieniu się przed weteranem Javim Ruizem Pablo Cardona będzie również chciał serdecznie pożegnać się z osobą, która tak dobrze go wspierała przez ostatnie kilka miesięcy.

Po zaledwie dwóch wspólnych turniejach Alex Chozas i Edu Alonso również rozstaną się w Andaluzji…

Czy Twoim zdaniem któraś z tych par pokona w Maladze wszelkie przeciwności losu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !