Od ich ogłoszono separację, Paquito Navarro i Juan LeBron wydają się zwolnieni. Niewiele brakowało do zwycięstwa z Chingotto/Galanem w półfinale w Genui, a Andaluzyjczycy w Maladze nadal prezentują wysoki poziom gry.

Po wczorajszym pokonaniu Orii / Sagera w dwóch setach (6/3 6/4), Paquito i „El Lobo” w ten czwartek nadal byli solidni, aby pozbyć się Leo Augsburgera i Tino Libaaka. Jeśli młodzi ludzie dobrze rozpoczęli, przejmując usługi przeciwnikom i będąc bardziej agresywni, faworyci potrafili cierpliwie wrócić do wyniku, a następnie wziąć sprawy w swoje ręce.

Dokładniej, znacznie silniejsi w obronie Lebron i Navarro wygrali 7/5 6/2 i zakwalifikowali się do kolejnej rundy, gdzie zmierzą się z Coki Nieto i Jonem Sanzem, którzy położyli kres marzeniu Xisco Gila i Gonzalo Alfonso. Rozstawiony z numerem 8, który obronił kilka punktów meczowych w drugim secie, był bardzo solidny, kiedy naprawdę tego potrzebował, aby uniknąć niebezpiecznego trzeciego seta. Końcowa ocena 6/2 7/6 (7) dla Nieto / Sanz.

Aby śledzić pozostałe mecze w Maladze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !