francuski Padel Sklep nie przegapi żadnego międzynarodowego wydarzenia we Francji. W przypadku FIP Gold of Perpignan, Manu Garcia był pod ręką, aby „sprawić, że będziesz kochać”.

Na wszystkich wydarzeniach

Po tygodniu na WPT w Tuluzie, po francusku Padel Sklep był obecny w Perpignan na FIP GOLD organizowanym przez ADN Sport Event.

„Ten turniej w Perpignan był niezapomniany. Za kilka tygodni będziemy w Canet-en-Rousillon, aby radzić sobie jeszcze lepiej niż w zeszłym roku.

„Jesteśmy gotowi pomóc wszystkim projektom padel rozwijać się we Francji. Więc zamierzamy współpracować z Instinct Padel. Kwalifikuję to partnerstwo jako logiczne, ponieważ jest to nowe papierowe medium we Francji i ważne było dla nas, aby dostarczyć im to, co możemy im przynieść”.

Zbliża się nowe otwarcie

francuski Padel Sklep kontynuuje swój spektakularny wzrost i wkrótce otworzy nowy sklep, po sukces sklepu Pau.

„Rozmawiamy o otwarciu w innych miastach, mam nadzieję, że przed końcem roku. W klubach mamy zaplanowane implanty. Mamy implant testowy w Nîmes, który działa bardzo dobrze. Tworzymy punkty sprzedaży i to nabiera kształtu. Następny sklep będzie na południu Francji. Będzie to między 13 a 31 dniem.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !