W swoim pierwszym zawodowym i międzynarodowym sezonie Manuel Vives, francuski numer 14 w kwietniowy ranking, wróć po Padel Magazine o jego współpracy ze słynną hiszpańską marką Black Crown.

Pierwsza umowa z dostawcą sprzętu

„Moje partnerstwo z Black Crown miało miejsce po moim wyjeździe do Hiszpanii, aby wziąć udział w różnych międzynarodowych scenach. Kto mówi odejście, mówi, że sponsor sfinansuje ten sezon. A pierwszą rzeczą, którą robią gracze, którzy nie mają kontraktu, jest poszukiwanie współpracy z producentem sprzętu. W tym roku mam szczęście, że podąża za mną Robin Haziza, który jest moim agentem i ma bardzo ważną sieć kontaktów z markami. Po kilku propozycjach jest z Black Crown że postanowiliśmy połączyć siły”.

„To mój pierwszy profesjonalny kontrakt z producentem sprzętu.”

„Relacja zaufania z Black Crown"

"Po co Black Crown ? Omówiliśmy to obszernie z Robinem i oczywiście aspekt finansowy ważył się na szali. Ale przede wszystkim dlatego, że uczucie poszło dobrze. Robin bardzo dobrze zna menedżerów marki. Przedstawił mnie Jordiemu Rovirosie i prąd natychmiast minął. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Ponadto ich fabryka znajduje się w Barcelonie, więc łatwiej było mi wypróbować różne palas.

Niemniej jednak nie tylko oni mi zaufali, ponieważ wiąże mnie część mojego kontraktu Black Crown i kolejna część gotowa rakieta-padel.com, Butik Vincenta Bruneta. Po kilku wymianach poczułem, że rozwija się relacja oparta na zaufaniu, co potwierdziło moją decyzję."

“Uwielbiam wrażenia tego pala”

„Po wypróbowaniu wszystkich palas tej marki zdecydowałem się na Black Crown Python 11, bo z mojej strony głównym kryterium wyszukiwania jest piana. Tak naprawdę szukam przede wszystkim jak najtwardszej gumy, ponieważ zawsze byłem przyzwyczajony do gry twardymi rakietami. Lubię wrażenia, jakie dają mi te palas”.

„Cechą szczególną tego Pythona 11 jest jego kształt. Jak widać jest okrągła, ale dzięki piance, z której się składa, jest niesamowita do zabaw w powietrzu, które zapadają w pamięć-jest jedną z moich głównych broni. Jej kształt zapewnia również pewną znaczną kontrolę, co czyni ją bardzo kompletną pala łączącą moc dzięki wyprowadzeniu piłki i kontroli gry dzięki okrągłej ramie.

„I nie mówię tego dlatego, że jestem w Black Crown ale to świetna rakieta dla graczy ofensywnych i polecam ją.

„Kontynuuj rozwój na arenie międzynarodowej”

„Miałem wiele turniejów w ciągu ostatnich kilku tygodni, co wiąże się z wieloma podróżami, a więc z wieloma godzinami w samolocie. To życie jak marzenie, ale trzeba przyznać, że jest męczące, bo kiedy trzeba jechać daleko, ze względów finansowych, nie jedzie się bezpośrednim lotem, co wydłuża czas podróży. Jeśli chodzi o wyniki, możemy powiedzieć, że jesteśmy z Dylana raczej zadowoleni. Udało nam się wygrać Promocja FIP w Kownie, potem udało nam się złapać kilka dobrze sklasyfikowanych par.

Musimy jednak przyznać, że ostatnio mieliśmy trochę więcej kłopotów, z pewnością koniec cyklu. Przez miesiąc skupię się na treningach w Barcelonie. Rzeczywiście, myślę, że przykułem trochę za dużo i czuję potrzebę ustatkowania się i gruntownego treningu. Moim celem jest kontynuowanie długoterminowych treningów w Hiszpanii i rozwój na międzynarodowych torach. A to wymaga dużo pracy”.

Vives Guichard zwyciężył w Kaunas

“Z pewnością tęsknię za P2000”

„Moje następne dwa turnieje to dwa Star FIP, jeden w Kairze, a drugi w Rijadzie na początku maja, co oznacza, że ​​z pewnością znowu przegapię P2000, ale nie możemy sobie pozwolić na przegapienie tak dużych FIP”.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.