Młody gracz brazylijski jest ambitny. Jako cel dla swojego zespołu wyznacza trzecie miejsce. Jego występ przeciwko Marticie Ortega i Patty Llaguno idzie w tym kierunku. ten brazylijski będą wielkimi rywalami Francji z Włochami.

Walcz do końca

„Naszym realistycznym celem jest być na trzecie miejsce. Hiszpania i Argentyna są w innym świecie. Mają inne doświadczenie, inną historię. Myślę, że możemy walczyć o brązowy. Zrobimy to z całych sił.”

„To osobliwość mieszkańców Ameryki Południowej: walcz do końca ! Będziemy dużo pracować i wierzyć w to do końca.”

Zaraz po tym wywiadzie Manuela i jego rodak Raquel Piltcher potrącony Martita Ortega i Patty Llaguno, udowadniając, że będą poważnymi kandydatami. 7/6 7/5

Zapytany o to, Lea Godallier répond: "Manuela jest moją przyjaciółką, ale porozmawiamy na boisku!” Rusza wyzwanie do konfrontacji Francja/Brazylia które moglibyśmy mieć z kwatery!

Brazylia Katar 2021

Najpiękniejsze miejsce w moim życiu

„Mogę zapewnić, że to najpiękniejsze miejsce, w jakim byłam. Gdyby nie padel, nie sądzę, żebym miał okazję tu przyjechać. Nie mogę uwierzyć, że tu jestem, to cudowne. Wszystko jest bez zarzutu, nigdy niczego nam nie brakuje, myślę, że to 10/10.”

Trzeba powiedzieć, że turniej ten jest organizowany na terenie turnieju tenisowego, który kilkakrotnie został wybrany najlepiej zorganizowanym turniejem ATP. Wszystkie usługi i technologie są zatem oddane do użytku padel, aby ten Puchar Świata był marzeniem zawodników.

Aby znaleźć pełny wywiad z Manuelą w języku hiszpańskim, przejdź poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.