Po temu jak wyeliminowali wczoraj Arnau Ayatsa i Frana Guerrero, dwóch graczy zajmujących odpowiednio 55 i 51 miejsca w rankingu FIP, Fede Chiostri i Maxi Sanchez Blasco, we wtorek weszli na kolejny poziom, pokonując Xisco Gila (25) i Ramiro Moyano (27) w drugiej rundzie Mar Del Plata P1!

Kto powiedział, że gracze A1 Padel nie miał poziomu dla głównych tabel Premier Padel ? We wtorek Argentyńczycy, którzy zdecydowali się pominąć A1 France Open, potrzebowali całej swojej energii, aby wygrać mecz uznawany dotychczas za NAJLEPSZY mecz turnieju. Wyjątkowa walka w dość wolnych warunkach, w której uczestniczyli m.in wild-card turnieju i zwyciężył po prawie 3 godzinach gry.

Jeśli na początku sezonu Xisco i Ramiro będą mieli problemy, wynik ten nadal pozostaje dużą niespodzianką. Zwłaszcza, że ​​gdy obie pary znalazły się w odróżnieniu od siebie, myśleliśmy, że podopieczni Severino Iezziego, którzy właśnie dorównali rywalom, będą w stanie narzucić całe swoje doświadczenie. Ale ostatecznie stało się odwrotnie! Nie zrozpaczeni porażką w drugim secie 6/2 ani tym, że ich przeciwnicy uratowali trzy punkty meczowe, Chiostri i Sanchez z kolei obronili punkt meczowy przy serwisie rywali, po czym zdobyli punkt w tie-breaku, podczas którego wykorzystali w pełni swoją szansę.

Fede i Maxi wygrali 6/3 2/6 7/6 (4) i jak dotąd stali się niespodzianką turnieju. W czwartek spróbują kontynuować niesamowitą passę przeciwko zwycięzcom meczu Lamperti / Belluati i Sanz / Nieto, który warto obejrzeć już teraz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !