Jesteśmy o krok od ćwierćfinału tego pierwszego turnieju w Argentynie Premier Padel…ale także ostatni w sezonie! Dziś gracze będą starali się zakwalifikować do ćwierćfinału, a do obejrzenia będą plakaty!

W dzisiejszym programie znajdziemy parę argentyńską wieloznaczny, Fede Chiostri i Maxi Sanchez Blasco, kto zrobił podwójny wyczyn w tym P1 wygrywając w pierwszej rundzie z Arnau Ayats et Fran Guerrero…następnie do Rami Moyano et Xisco Gil w drugiej rundzie. Dzisiaj to właśnie przeciwko Mike’owi Yanguasowi i Javiemu Garrido obaj gracze będą starali się zakwalifikować do ćwierćfinału… ku zaskoczeniu wszystkich!

Wciąż wśród mężczyzn będziemy do tego uprawnieni zemsta pomiędzy Paquito Navarro / Juanem Lebronem (3) i Coki Nieto / Jonem Sanzem (9). Te dwie pary spotkały się już podczas brukselskiego P2, odnosząc zwycięstwo w trzech rundach duetu Sanz Nieto: 6/3 4/6 7/6. Mecz, którego nie można przegapić!

Wśród kobiet wielkie nazwiska dotrzymują kroku, a najlepsze nasiona robią robotę. Nie będzie tam tylko Claudii Jensen i Jessiki Castello (6 l.), ponieważ para hiszpańsko-argentyńska została zmuszona do wycofania się w pierwszej rundzie...

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 9:14 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego). Wszystkie trzy utwory będą transmitowane na żywo kanał YouTube z Premier Padel :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.