Ostatecznie w 1/3 finału Mar Del Plata P9 była tylko jedna niespodzianka: eliminacja Paquito Navarro i Juana Lebrona (TS100). Andaluzyjczycy, którym daleko do najlepszego poziomu w Argentynie, logicznie rzecz biorąc, doświadczyli na torze prawa pary numer XNUMX: Sanz / Nieto. W pozostałych meczach faworyci dali radę, chociaż czasami z trudnościami, szczególnie w przypadku par stuprocentowo argentyńskich. Bela / Tello i Sanyo/Maxi.

Dlatego w najbliższy piątek w ćwierćfinale zobaczymy siedmiu rozstawionych graczy, a także dziewiąty duet. Najbardziej wyrównany mecz na papierze to z pewnością mecz Yanguas / Garrido i Sanz / Nieto. Przeciwstawienie stylów, które mogłyby przynieść korzyść parze numer 9, biorąc pod uwagę raczej powolne warunki…

Będziemy oczywiście uważnie śledzić opozycję pomiędzy numerami 1 a Tello/Belasteguinem. Czy przed publicznością, która logicznie powinna wspierać legendę Belę, możemy spodziewać się niespodzianki ze strony 45-latka i jego nowego kolegi z drużyny?

Plakaty do kwater męskich:

  • M. Yanguas / J. Garrido (6) vs. J. Nieto / J. Sanz (9)
  • A. Coello / A. Tapia (1) vs. J. Tello / F. Belasteguin (5)
  • M. Sanchez / C. Gutierrez (8) vs. F. Chingotto / A. Galan (2)
  • F. Stupaczuk / M. Di Nenno (4) vs. J. Gonzalez / A. Ruiz (7)

Wśród dziewcząt w tych kwaterach jest także siedem nasion. Po kontuzji Claudii Jensen zwolniło się miejsce dla pary outsiderów i zajęli je Ustero/Alonso. Młodzi Hiszpanie zdominowali swoich rodaków Las Heras i Iglesias w świetnej walce w trzech setach. Wszystkie wyniki ósemki tutaj.

Przypominamy, że w najbliższy piątek po raz kolejny Gemma Triay i Claudia Fernandez spotkają się z Lucią Sainz i Patty Llaguno.

Przez jakiś czas tracący pewność siebie numer 1 Sanchez i Josemaria spróbują zebrać siły w meczu przeciwko Rierze / Araujo.

Plakaty do kwater kobiecych:

  • G. Triay Pons / C. Fernandez Sanchez (3) vs. L. Sainz Pelegri / P. Llaguno Zieliński (8)
  • M. Ortega Gallego / V. Virseda (5) vs. D. Brea Senesi / B. Gonzalez Fernandez (2)
  • A. Sanchez Fallada / P. Josemaria Martin (1) vs. V. Riera / S. Araujo (7)
  • A. Ustero Prieto / A. Alonso De Villa vs. A. Salazar Bengoechea / T. Icardo Alcorisa (4)

W programie:

Aby śledzić mecze, przejdź od 14:00 czasu francuskiego do Kanał YouTube pt Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !