To już koniec Juan Tello et Fernando Belasteguin w Mar Del Plata P1. Lokalna para przegrała z numerem 1 na świecie Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustín Tapia. Dzięki tej porażce Fernando Belasteguin rozegrał swój ostatni mecz w karierze w Argentynie, swoim rodzinnym kraju.

Wiele emocji na koniec ćwierćfinału, w którym Tello / Belasteguin zmierzył się z Tapią / Coello. Spotkanie tym bardziej nastąpiło, jak to tylko możliwe z ostatniego tańca króla Beli w swoim kraju pochodzenia. W tym meczu drużyna z numerem 5 nie była w stanie wiele zdziałać przeciwko potężnej drużynie z numerem 1. Spotkanie, w którym tylko Fernando Belasteguin i Juan Tello zwyciężyli 39 punktów na 101 rozegranych. Dlatego Szef skłonił się: 6 / 3 6 / 1.

Pod koniec ćwierćfinału, Emocje były wyczuwalne na trybunach kortu centralnego… a nawet na boisku. Arturo Coello i Agustín Tapia, którzy w swojej karierze grali u boku Beli, postanowili wyłączyć swojego mentora, nie mogąc ukryć własnych emocji.

Przez mikrofon pomeczowy król Bela przepowiedział swojemu krajowi, że pomimo tej porażki odchodzi z podniesioną głową: „Moje serce jest w Argentynie. Mieszkam daleko stąd od 24 lat, ale na co dzień żyję tak, jakbym tu była. Moje serce jest niebiańskie i białe".

Nawet jeśli się tego spodziewaliśmy, ostatni mecz Fernando Belasteguina zapisze się w historii ligi padel. Et jaki symbol zmierzyć się z dwoma byłymi partnerami Arturo Coello i Agustínem Tapią.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.