Clément Geens (121) i Adria Mercadal (109) rozgrywają w Argentynie bardzo ważny turniej. Para hiszpańsko-belgijska wygrała trzeci mecz z rzędu na godz Mar Del Plata, a teraz będzie próbowała zakwalifikować się do 1/8 finału rozgrywek.

W pierwszej rundzie kwalifikacji Clément i Adria sprawili małą niespodziankę przeciwko 7. rozstawionemu zawodnikowi poprzedni, Aitor Garcia (91) / Mario Huete (94). Zwycięstwo w dwóch setach (6/4 6/4) Belga i Hiszpana, którzy nabrali pewności w tym P1.

Z tyłu obaj mężczyźni kontynuowali zmagania z dwoma innymi graczami zajmującymi wyższą od nich pozycję w tabeli: Miguelem Gonzalezem (95) i Nicolasem Suescunem (97). Wynik końcowy: 6/2 6/7 6/1.

W pierwszej rundzie przy stole finałowym Geens i Merdacal mieli trochę szczęścia, ponieważ znaleźli inną kwalifikującą się parę, Deus (146) / Navas (100). W tym przypadku ponownie rozegrali ważny mecz, aby utrzymać tych dwóch stałych bywalców w fazach kwalifikacyjnych głównych turniejów na dystans, odnosząc sukces 6/2 7/6.

Po wczorajszym odpoczynku Belg i jego kolega z drużyny spróbują dokonać wielkiego wyczynu w starciu z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem (TS7). Czy uda im się to osiągnąć? Początek odpowiedzi od 16:00 czasu lokalnego (21:00 we Francji) na ścieżce 2.

W programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube pt Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !