Oto niespodzianka Mar Del Plata P1 w tabeli kobiet: Andrzej Ustero et Aleksandra Alonso zakwalifikowała się do półfinału, wygrywając z rozstawionym z numerem 4, Alejandra Salazar / Tamara Icardo.

Mimo młodego wieku wiemy, że Andrea Ustero i Alejandra Alonso są zdolni do wielkich rzeczy. Dowodem jest to, że dwie hiszpańskie nuggetsy wypuściły w tym sezonie parę w bardzo dobrej kondycji: Salazar / Icardo (TS4). Mecz, który wygrali w wielkim stylu, odkąd zadali A 6/1 w pierwszej rundzie do Alejandry i Tamary. Drugi akt był znacznie bardziej zacięty, choć ostatecznie zwyciężyło dwóch najmłodszych zawodników na torze: 7 / 5.

Tamara Icardo Ale Salazar Andrea Ustero Alejandra Alonso

Andrea Ustero i Alejandra Alonso wracają do półfinału, po raz drugi w sezoniedotarli już do tego etapu rywalizacji podczas P1 w Acapulco w marcu ubiegłego roku.

Dziś stoi przed Paula Josemaría et Ariany Sanchez że para Ustero / Alonso będzie próbowała zakwalifikować się do pierwszego w tym sezonie finału. Spotkanie, które zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza że Numer 1 na świecie chciałby wrócić na drogę do finału...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.