Choć kwalifikacje kobiet jeszcze się nie skończyły, w Argentynie mężczyźni przejdą do sedna sprawy.

Rzeczywiście, w ten poniedziałek rozpoczyna się losowanie główne trzeciego P1 sezonu, czyli Mar Del Plata. Jest to oczywiście wyjątkowy turniej dla wielu argentyńskich graczy, którzy żałują, że nie mogą grać częściej przed własną publicznością.

W najbliższy poniedziałek szesnaście najlepszych par zwolnionych z pierwszej rundy nie odpadnie, ale i tak powinniśmy mieć prawo do rozegrania kilku świetnych meczów. Najbardziej szczegółowo analizowanym meczem będzie z pewnością ten, który odbędzie się na koniec dnia pomiędzy gwiazdami A1 Padel Tolito i Alfonso, którzy korzystają z wild-card do zawodów oraz doświadczeni Hiszpanie Lijo i Diestro. Pokonała wczoraj w Beausoleil w finale France Open, czy Argentyńczycy, którzy niewątpliwie zostaną popychani przez publiczność, będą w stanie pokazać, że mają poziom wymagany do głównych losowań rozgrywek Premier Padel ? Odpowiedź wieczorem.

Dzisiejszy program:

Poniżej linki do śledzenia meczów od godz. 14:00 we Francji:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !