Niektóre czołowe rozstawienia zadebiutują we wtorek w Mar Del Plata w rundzie 16. Wystarczająco, aby obiecać nam kuszące spotkania.

Jeśli chodzi o męską stronę, najpierw prześledzimy rodzinny sprzeciw Sanyo i jego siostrzeńca Agustina Gutiérreza. Agustin, ponownie kojarzony z José Rico, z pewnością zaskoczy swojego starszego i byłego partnera, który ma pewne problemy z powrotem do Maxi Sancheza.

Będziemy także śledzić drugi mecz zawodników A1 Padel, Fede Chiostri i kolejny Maxi Sanchez, Blasco, który spróbuje sprawić małą niespodziankę przeciwko parze, która ma problemy na początku sezonu: Gil / Moyano.

Wśród dziewcząt najciekawszy mecz na papierze to mecz pomiędzy parą numer 6 Jensen/Castello a młodym Alonso i Ustero. Czy Andrei i Alejandrze uda się zrobić niespodziankę?

W programie:

Aby śledzić spotkania, należy udać się od godz. 14:00 do godz Kanał YouTube pt Premier Padel.

Linki do śledzenia meczów:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !