Przejdźmy do drugiej części 1/8 finału w Mar Del Plata Premier Padel P1 w tę środę. Po wtorku oznaczonym przez Sensacja Chiostriego i Sancheza Blasco, spodziewamy się dzisiaj wielkiego show wraz z wejściem do biegu najlepszych par na świecie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Po stronie francuskiej będziemy oczywiście śledzić wejście Alix Collombon i jej partnerki Juliety Bidahorrii przeciwko piątej rozstawionej Ortedze / Virsedzie. Bardzo trudny remis dla pary francusko-argentyńskiej, ale nigdy nie wiadomo, czy przy wsparciu publiczności Lyonnaise i jej partner mogliby pokonać wszelkie przeciwności losu.

Wśród dziewcząt najgorętszy wydaje się mecz pomiędzy parą utworzoną na dwa turnieje (Mar Del Plata i Santiago) Osoro / Orsi (Osoro dołączy do Marrero z Bordeaux) oraz dwie solidne młode zawodniczki z Top 50: Marta Caparros i Marta Barrera.

Dla mężczyzn meczem dnia powinien być mecz Stupa/Di Nenno vs Libaak/Augsburger!

W programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube pt Premier Padel :

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !