Podczas meczu otwarcia na centralnym torze Mar Del Plata nie doszło do żadnego exploita Premier Padel P1 w tę środę: Virseda i Ortega zdominowali Collombon / Bidahorria w dwóch setach.

Jednak Alix Collombon i Julieta Bidahorria rozpoczęły mecz doskonale, bardzo szybko przejmując serwis swoim przeciwnikom, ale z tyłu Lyonnaise i jej partner stracili pięć gemów z rzędu, co szybko zakończyło się pierwszym setem.

W drugim secie stało się dokładnie to samo: Francuzka i Argentynka od początku służyły rywalkom, po czym zostały dotkliwie ukarane. Ci, którzy skorzystali ze wsparcia publiczności, która przyszła dopingować lokalną Julietę, przegrali 6/2 6/2 w 1h28 i widzą całą drogę, jaka ich dzieli od piątej pary Premier Padel.

Jutro Veronica i Martita zmierzą się z Carolina Orsi i Aranzazu Osoro, które zdominowały Caparros/Barrera w dwóch setach (6/2 7/6).

Dla Alix i Juliety jest to nowy turniej, który zakończy się bez zwycięstwa. Para francusko-argentyńska uda się w stronę Chile, gdzie oczywiście mają nadzieję na tańszą pierwszą rundę…

Dla tych, którzy chcą śledzić resztę meczów w Mar Del Plata:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !