Wczoraj wieczorem w previas Mar Del Plata zagrały dwie pary francusko-hiszpańskie Premier Padel P1. Oboje ukłonili się...

Po temu jak pokonał Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda w pierwszej rundzie kwalifikacjiThomas Leygue i jego hiszpański partner Alvaro Montiel mieli nadzieję, że uda im się zakwalifikować do słynnego turnieju zdjęcie tego argentyńskiego P1. Niestety dla nich Francuz i jego pomocnik przegrali z Alonso Rodriguezem i Danielem Santigosą. Młodzi Hiszpanie, którzy w poprzedniej rundzie wyeliminowali piątego rozstawionego Previasa Bueno / Quileza, nie mieli łatwego meczu z Thomasem i Alvaro, ale udało im się powalczyć o awans w jednostronnym trzecim secie. Wynik końcowy: 5/6 2/3 6/6.

To już koniec dla debiutującej w zawodach Carli Touly i jej hiszpańskiej koleżanki z drużyny Carli Fito. W obliczu rozstawionej 1. z kwalifikacji Aguilar / Manquillo Francuzka wraz ze swoim partnerem postawiła mocny opór, ale to nie wystarczyło, aby pokrzyżować plany 64. i 65. zawodniczki świata. Końcowy wynik 7/6 6/4 dla Hiszpanów, którzy zakwalifikowali się do drugiej rundy eliminacji.

Od teraz, jak prawie zawsze, wszystkie francuskie nadzieje pokładają w Alix Collombon, która w środę zadebiutuje w lokalnej drużynie Bidahorria przeciwko piątej rozstawionej drużynie Ortega / Virseda. Raczej nie prezent...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !