Przez cały tydzień World Padel Tour, profesjonalny padel obwodowy, umieścił swoje walizki w Las Rosas. Etap, w którym duże pary pozostawiały małe okruchy osobom postronnym.

Marrero i Salazar: polowanie

Nie zatrzymujemy ich już. Marta Marrero i Alejandra Salazar są u bram światowych sióstr Sanchez Alayeto.

Od początku roku te dwie pary są ciągle grane. Co więcej, finał Mistrza Madrytu w styczniu ubiegłego roku dał LA Los Angeles w tej konfrontacji, która miała się odbyć przez cały rok.

Marrero / Salazar wygrywa zatem ten etap na podstawie wyników 6 / 3 2 / 6 6 / 1.

Bela / Lima zawsze spokojna

To okropne, a jednak trzeba powiedzieć: u mężczyzn jest Bela / Lima i inni. Bardzo wyraźnie opuściliśmy obszar, w którym pierwsza para świata będzie się liczyła w jego szeregach Fernando Belasteguin. Gracz o imponującej regularności i dobrze grający ze swoimi partnerami. To chyba jego najlepszy strzał.

Przeciwnie, pomimo zmian par, nowych par itp. Nic tego nie robi, Bela / Lima to para, która robi wrażenie.

Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez nauczyli się tego na swój koszt. Byli całkowicie przytłoczeni doskonałością przeciwnej gry. Zwycięstwo w Las Rozas zajmie tylko godzinę dla niekwestionowanego świata numer jeden.

A przede wszystkim powietrzna gra numer jeden pokazuje, że jest to prawdopodobnie jeden z kluczy do ich sukcesu. Bela / Lima ma dwa razy więcej punktów za uderzenia, więc jest to para bez wad. Na razie ...

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Kredyty: Jordi Ravirosa - Czarna Korona

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.