Przez cały tydzień World Padel Tour, profesjonalny padel obwodowy, umieścił swoje walizki w Las Rosas. Etap, w którym duże pary pozostawiały małe okruchy osobom postronnym.

Marrero i Salazar: polowanie

Nie zatrzymujemy ich już. Marta Marrero i Alejandra Salazar są u bram światowych sióstr Sanchez Alayeto.

Od początku roku te dwie pary nie przestały grać. Co więcej, finał mistrza Madrytu w styczniu już dał LA w tej konfrontacji, która miała się odbyć przez cały rok.

Marrero / Salazar wygrywa zatem ten etap na podstawie wyników 6 / 3 2 / 6 6 / 1.

Bela / Lima zawsze spokojna

To okropne, a jednak trzeba powiedzieć: wśród mężczyzn jest Bela / Lima i inni. Bardzo wyraźnie opuściliśmy obszar, w którym pierwsza para światowa policzy Fernando Belasteguin w swoich szeregach. Imponujący gracz regularności, który dobrze gra ze swoimi partnerami. To chyba jego najlepszy strzał.

Przeciwnie, pomimo zmian par, nowych par itp. Nic tego nie robi, Bela / Lima to para, która robi wrażenie.

Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez nauczyli się tego na własnej skórze. Byli całkowicie przytłoczeni doskonałością przeciwnej gry. Zwycięstwo w Las Rozas zajęło tylko godzinę dla niekwestionowanych światowych liczb.

A przede wszystkim powietrzna gra liczb światowych pokazuje, że może być również jednym z kluczy do ich sukcesu. Z dwukrotnie większą ilością punktów za rozbicie, Bela / Lima jest parą, której nie widzimy wady. Na razie…

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Źródło: Jordi Ravirosa - Czarna Korona

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.