To już oficjalne, Marta Marrero powróci na stoki. I już wiemy kiedy i z kim! Będzie w Bordeaux, z Aranzazu Osoro!

Kilka dni temu, Marrero ogłosił, że jest gotowy na powrót w czerwcu, ale pozostawił niejasne imię swojego nowego kolegi z drużyny. Nie ma już żadnych wątpliwości: jak ujawnił napisy z Bordeaux Premier Padel P2, to właśnie u boku Aranzazu Osoro 41-letni zawodnik powróci do rywalizacji.

Argentyńska zawodniczka, która kilka dni temu ogłosiła koniec współpracy z Carmen Goenagą, zdecydowała się zatem całkowicie zmienić styl swojej partnerki. Przechodzi od młodości i potencjału Goenagi do doświadczenia Marrero. Obecnie nie znamy tożsamości tej, która będzie teraz ewoluować wraz z Carmen.

Ze swojej strony Marta i Aranzazu powinni stworzyć doświadczoną, szorstką i przyciągającą wzrok parę. Na co, Twoim zdaniem, może liczyć to nowe stowarzyszenie w Gironde?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !