Marta Marrero, która półtora roku temu zrobiła sobie przerwę w karierze, aby zostać mamą, przygotowuje się do tego dokonać swego powrotu na profesjonalnych turniejach. 41-letni zawodnik zwierzył się z tego naszym kolegom z godz Padel Nałogowiec.

Kanaryjczyk, który nigdy nie grał w turniejach kl Premier Padel, powinien wkrótce zadebiutować na torze finansowanym przez Qatar Sports Investments. W czerwcu będziemy oczywiście mieli Bordeaux P2, a następnie włoskiego Majora. Czy zobaczymy byłego światowego numer 1 we Francji? Wydaje się to bardzo możliwe, biorąc pod uwagę poziom, jaki ona już prezentuje na treningach!

Rzeczywiście, nawet jeśli twierdzi, że trenuje tylko rano, aby po południu zająć się córką, Marrero wydaje się być w doskonałej formie. Jeśli jej powrót nie stoi już pod znakiem zapytania, to teraz zastanawiamy się, kto będzie graczem, z którym udostępni utwór.

Na to pytanie gracz Zespołu Black Crown odpowiada, że ​​jeszcze niczego nie zweryfikowała, ale ma pewien pomysł. Problem w tym, że gracz, o którym myśli, jest już zaangażowany w projekt z kimś innym. Czy dana osoba zdecyduje się opuścić partnera, aby pracować u boku doświadczonej Marty?

Zła wiadomość dla nostalgicznych, którym marzyło się powiązanie Marrero z Salazarem: Kanaryjka ogłosiła, że ​​zawodnik, o którym myśli, jest młody. Z pewnością więc to nie Madrynianka będzie obchodzić w tym roku swoje 39. urodziny…

Czy zobaczymy Martę w Bordeaux? Z kim ? Jeszcze kilka tygodni czekania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !