W ostatnich tygodniach World Padel Tour hałasuje na międzynarodowej scenie wiosła. Najlepsi gracze na świecie byli razem w MASTER VALENCIA, pierwszym dużym turnieju sezonu.

MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR dokonali wielkiego wyczynu: wygrywając pierwszy duży turniej sezonu, MASTER DE VALENCIA.

To pierwsze duże zwycięstwo zostało osiągnięte dla pierwszej pary świata: siostry SANCHEZ ALAYETO na podstawie wyników 6 / 2 7 / 6.

Pamiętamy już tę porażkę sióstr podczas ostatniego Mistrza MADRIDA w grudniu zeszłego roku, który bardzo ciężko było zarobić, widząc jakość sióstr gier całkowicie pochłoniętych emocjami.

Tym razem mecz był o wiele przyjemniejszy. Jeśli w pierwszym zestawie MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR wygrywają z pierwszym zestawem 6.2, drugi zestaw jest znacznie bardziej uzależniony od wymiany jakości.

Podczas remisu siostry drżą, podczas gdy MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR są zdecydowanie dużymi wojownikami i tym samym wygrywają pierwszego wielkiego MISTRZA sezonu.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

wpt padel padel wpt walencyjny padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.