W ostatnich tygodniach World Padel Tour hałasuje na międzynarodowej scenie wiosła. Najlepsi gracze na świecie byli razem w MASTER VALENCIA, pierwszym dużym turnieju sezonu.

MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR dokonali wielkiego wyczynu: wygrywając pierwszy duży turniej sezonu, MASTER DE VALENCIA.

To pierwsze wielkie zwycięstwo odniosła pierwsza światowa para: siostry SANCHEZ ALAYETO z wynikiem 6/2 7/6.

Pamiętamy już tę porażkę sióstr podczas ostatniego Mistrza MADRIDA w grudniu zeszłego roku, który bardzo ciężko było zarobić, widząc jakość sióstr gier całkowicie pochłoniętych emocjami.

Tym razem gra była znacznie przyjemniejsza. Jeśli w pierwszym secie MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR wygrali pierwszego seta 6.2 po tie-breaku, o tyle w drugim secie bardziej zależało na jakościowych wymianach.

W tie-breaku siostry drżą ręką, podczas gdy MARTA MARRERO i ALEJANDRA SALAZAR są zdecydowanie wielkimi wojownikami i tym samym wygrywają pierwszego wielkiego MISTRZA sezonu.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

wpt padel padel wpt walencyjny padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.