Już o tym rozmawialiśmy, wystąpi Marta Marrero jego wielki powrót podczas P2 Bordeaux. A były numer 1, któremu będzie towarzyszył Aranzazu Osoro, nie ma zamiaru wracać, aby nadrobić zaległości.

W istocie jak Fernando Belasteguin41-letnia zawodniczka wraca do rywalizacji, jak wyjaśniła naszym kolegom z Diario Sport:

Chcę na nowo odkryć przyjemność na boisku, tego mi brakowało przez ostatnie dwa lata. Straciłem ducha rywalizacji, który mnie charakteryzował. Oczywiście chcę mieć poczucie, że mogę konkurować ze wszystkimi i marzę o dotarciu do finału. Wiem, że to nie będzie łatwe.

Nie tylko ze względu na swój wiek, ale także ze względu na nową organizację, którą musi wdrożyć:

„Chodzi o to, aby podróżować z rodziną, z córką. Ale jest to o wiele bardziej złożone. To prawda, że ​​o tej porze sezonu częściej podróżujemy do Europy, ale będzie to skomplikowane.

„Teraz trenuję tylko rano, a popołudnie spędzam z córką. Wcześniej miałem tyle czasu, ile chciałem.

Pomimo tych zmian Marta zachowuje swój majątek i to ten, który widzi siebie jako kontynuację „o ile ona tego chce i jej ciało na to pozwala” Nie mogę się doczekać debiutu w Roland Garros jako tenisistka padel "

„Grałem tam już, gdy byłem tenisistą, a teraz naprawdę chcę spróbować swoich sił jako tenisista. padel. Ostatni raz grałem tam, gdy miałem 24 lata.

Jednak przed wyjazdem do Paryża pod koniec września Marta w najbliższy weekend powróci do Bordeaux!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !