Z okazji World Padel Tour Mistrz ostateczny, Black Crown dokonał oficjalnej prezentacji w Madryckiej Arenie zupełnie nowa kolekcja Marty Marrero.

Szansa dla gracza, który: gra obecnie w swoim półfinale podejść do mikrofonu Lorenzo Lecci Lopeza.

Nowa linia w jego imieniu

"Z Black Crown, wypuściliśmy linijkę w moim imieniu. ten padel rośnie na świecie i chcieliśmy wykorzystać nasze 10 lat współpracy z marką, aby wydać czystą kolekcję i jestem bardzo zadowolony z rezultatu.”

Nowa linia, w skład której wchodzą dwa palas: the Huragan Pro i Huragan.

„Hurricane Pro to pala, z którym teraz gram. Jest to pala, który powstał na bazie Piton Nakano 15K, którego używałem do tej pory. Wśród nowości szorstkość tego Hurricane Pro (5D), która bardzo mi pomaga w efektach. Hurricane jest bardziej skierowany do osób, które spędzają więcej czasu na obronie i chcą trochę bardziej poczuć piłkę.”

Kontynuacja stowarzyszenia Marrero/Sainz w 2022 r.

„Szczerze, myślę, że to nie był zbyt dobry rok. Nie wystartowałem w najlepszy sposób z powodu kontuzji kostki, długo trwała regeneracja. Z Martitą nie udało nam się powtórzyć występów z 2019 roku i postanowiliśmy się zmienić.

Jestem bardzo zadowolony z Lucii, zaadaptowaliśmy się bardzo szybko, z finałem, a potem półfinałem. Potem znowu uszkodziłem kostkę i teraz jesteśmy w półfinale tego Master Final z celem wygrania turnieju.

Z Lucią będziemy kontynuować współpracę w 2022 roku i mamy nadzieję, że oboje będziemy mogli grać na naszym najlepszym poziomie, miejmy nadzieję, że z wieloma tytułami. 

Oboje byliśmy numerem 1, jesteśmy konkurentami i chcemy wrócić na pierwsze miejsce.”

Aby znaleźć cały wywiad w języku hiszpańskim, przejdź poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !