Trzykrotny mistrz świata nieletnich, młody mistrz padla kontynuuje przygodę z padlem z Adidas Padel.

W wieku zaledwie sześciu lat Martita Ortega zaczęła grać w padla, aw wieku dziesięciu lat została znaleziona na zawodach. W 2013 roku zdobyła nagrodę Young Hope… Obecnie jest jedną z najbardziej oklaskiwanych zawodniczek na Torze Zawodowym World Padel Tour.

Zdyscyplinowana i zapaśniczka Martita Ortega rozpoczęła swój spacer z Adidasem Padel w 2013 roku. To wizerunek marki wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszej kolekcji rakiet i akcesoriów do padla. Kontrakt, który jest obecnie odnawiany i którym Adidas Padel potwierdza swoje poparcie dla wielkiego gracza. For Martita “niezachwiane zaufanie tego wspaniałego producenta sprzętu potwierdza, że ​​dokonałem właściwego wyboru ".

W ciągu tych trzech lat Adidas Padel i Martita Ortega odnieśli razem wielki sukces. W wieku 17 lat dotarła do finału Mistrza World Padel Tour, fakt historyczny, ponieważ nigdy wcześniej tak młoda zawodniczka tego nie osiągnęła, aw tym samym roku została Drużynową Mistrzynią Świata z reprezentacją Hiszpanii i drugą w Mistrzostwach Świata, w obu kategoriach Absolute. Jej kariera dopiero się rozpoczęła, a Martita jest dopiero na samym początku swojej historii.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.