Trzykrotny mistrz świata nieletnich, młody mistrz padla kontynuuje przygodę z padlem z Adidas Padel.

W wieku zaledwie sześciu lat Martita Ortega zaczęła grać w padla, aw wieku dziesięciu lat rywalizowała. Zdobyła nagrodę 2013 dla młodej nadziei ... Obecnie jest jednym z najbardziej oklaskiwanych zawodników World Padel Tour Professional Circuit.

Zdyscyplinowana i walcząca Martita Ortega rozpoczęła swój spacer z Adidas Padel w 2013. Jest wizerunkiem marki wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszej kolekcji rakiet i akcesoriów do łopatek. Umowa, która jest teraz odnawiana iz którą Adidas Padel potwierdza swoje wsparcie dla wspaniałego gracza. Dla Martity ”niezachwiane zaufanie tego wspaniałego producenta sprzętu potwierdza, że ​​dokonałem właściwego wyboru ".

W ciągu tych trzech lat Adidas Padel i Martita Ortega odnieśli wspólnie bardzo sukcesy. W latach 17 dotarła do finału World World Padel Tour, co jest faktem historycznym, ponieważ nigdy wcześniej nie przybył tam tak młody zawodnik, i w tym samym roku została mistrzem świata w drużynie z drużyną narodową Hiszpanii i drugą w mistrzostwach świata, oba w kategorii absolutnej. Jego kariera dopiero się zaczyna, a jednak Martita jest dopiero na początku swojej historii.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.