Melissa Martin i Wendy Barsotti stoczyły wielką bitwę na Hublot Monako Mistrz 2022. Ze szwedzkim numerem 1 niezwykły punkt zmienił scenariusz meczu.

Wygrywanie meczów zawsze wymaga odrobiny szczęścia.

W bardzo wyrównanym meczu napięcie jest u szczytu. Amanda Girdo i Anna Akerberg przejmują reprezentację Francji i wygrywają pierwszego seta 6/2.

Ale gra jest daleka od zakończenia. Wendy Barsotti znajduje więcej konsekwencji w swojej grze, podczas gdy Melissa Martin zdobywa coraz więcej punktów. Z drugim setem w rozdaniu (6/2) i psychologiczną przewagą, Martin/Barsotti wydają się być w dobrej formie, aby zakwalifikować się do głównego remisu.

77 strzałów w jednej wymianie… i okrutny koniec

Przy 1 zestawie wszędzie 2/2, zbliża się kluczowe punto de oro. Obie pary są w najlepszej formie i dają nam wspaniały pokaz.

Całkowicie niezwykła wymiana (1h41min37s na Youtube) 77 ujęć na zawsze zostanie wyryte w pamięci Melissy Martin. Francuzka dwukrotnie gra w piłki, które wydawały się zmierzać w kierunku siatki. Po ostatnim całkowicie nietrafionym uderzeniu przeciwników, które miało wylądować na środku dolnego okna, trójkolorowy nie mógł uciec i wziął piłkę w ciało.

„Jestem trochę wysoki i mam dość szerokie ramiona…”, tłumaczy Francuzka do Padel Magazine.

Ten turniej był jednak bardzo dobrym doświadczeniem dla Wendy Barsotti i Melissy Martin, które potencjalnie moglibyśmy zobaczyć ponownie na innych europejskich turniejach APT. Padel Wieża !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !