Jak wielu z was przewidziało, Hiszpania wygrała Puchar Świata w sobotni wieczór Padel 2020 w Katarze.

Iberyjczycy zdobyli dublet, który niekoniecznie był wygrany z góry, zwłaszcza wśród mężczyzn, gdzie Argentyńczycy mieli prawdziwą armadę.

Co więcej, przez długi czas wierzono, że graczealbiceleste mógł wszędzie odbić w jednym punkcie, ponieważ Martin Di Nenno i Fernando Belasteguin prowadzili 5/2 w trzecim secie przeciwko Paquito Navarro i Juanowi Lebronowi. Ale ci, którzy udostępnili tor w 2019 roku na WPT, następnie zorganizowali 5 meczów z rzędu, aby ukoronować swój wybór.

Szalony mecz

Na zakończenie spotkania Padel Magazine miał okazję wymienić się z młodym Martinem Di Nenno, nieuchronnie rozczarowanym.

Czwarty gracz w rankingu WPT powrócił do swojego meczu obok Fernando Belasteguina i opowiedział o swoich uczuciach po tej porażce.

"Mieliśmy duże szanse, na 5/3 nie wiedzieliśmy, jak wykorzystać szansę na zamknięcie meczu. To są wzloty i upadki sportu, jest mi trochę smutno, bo miałem szczęście grać z Belą, ale nie wszędzie udało nam się wyrównać do jednego."

Ściga :" Cieszymy się, że mogliśmy zagrać przeciwko numerom jeden z 2019 roku, niestety nie udało nam się podczas tego spotkania ”

Globalny Cel 2022

Wszystkie oczy skierowane są teraz na następny świat.

Gdzie to ma miejsce? Które narody znajdą się w centrum uwagi? Którzy gracze będą mieli szansę wziąć udział?

Martin Di Nenno tymczasem pozostaje skupiony na swoim celu: mieć doskonały rok do ponownego wyboru.

Dla niego "obrona barw Argentyny to prawdziwa duma”, więc zamierza dalej ciężko pracować, aby mieć szansę na zemstę w przyszłym roku!

 

 

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.