Jest bardziej pewny siebie i w lepszej formie Martin Di Nenno niż poznaliśmy podczas WPT Szwedzki Otwarte. Argentyńczyk zwierzył się mikrofonowi Padel Magazine na temat jego celów na ten turniej, ale także ogólnie na koniec sezonu.

„Musimy wrócić do naszego najlepszego poziomu”

„Tak, to najbardziej skomplikowany moment sezonu, ale czujemy się dobrze, z dużą motywacją. Myślę, że musimy to zobaczyć jako jeszcze jedną okazję. Normalnie sezon składa się z mniej więcej 18 turniejów, tutaj jest jeszcze 14. Ten konkurs jest dla nas szansą na awans w rankingach. Dzięki Paco naprawdę chcemy wrócić do naszego najlepszego poziomu”.

„Tor hybrydowy”

„Tak, tor jest wolniejszy, ale myślę, że jest to tor hybrydowy, ponieważ warunki są stworzone, abyś mógł dobrze się bronić, ale myślę, że wielcy zawodnicy nadal będą się dobrze bawić”.

„Naszym głównym celem jest zwycięstwo w kwartale. Znamy nasz poziom i nie kryjemy zadowolenia, jeśli wygramy tytuł, ale musimy być realistami, obecnie najlepsze pary to Lebron – Galan i Tapia – Sanyo. Po naszej stronie wciąż musimy się doskonalić”.

Poniżej znajdziesz pełny wywiad w języku hiszpańskim.

Para hiszpańsko-argentyńska zmierzy się dziś z bardzo solidnym zespołem złożonym z Juana Tello i Federico Chingotto.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.