MasterCUPRA PADEL-POINT TOUR : bardzo ciężki w ten weekend!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Stoły turniejowe CUPRA Master PADEL-POINT TOUR od soboty 17 września które odbędzie się o godz Klub piramid są gotowi.

P500 i P100 są dość wyjątkowe, ponieważ w tym turnieju będą obecni najlepsi gracze. Po P2000 piramidklub powraca z wielkim mistrzem Cupra Padel-Point Tour.

Wśród pań Nastasia Boitier Legourd i Marine Fontaine utworzą pierwsze miejsce przed Ros / Dénécheau. Paryska para składająca się z Karine Terminet i Alexise Duchene postara się dobrze sobie radzić.

Panowie wyjmijcie kamery, bo będziemy mieli zawodników z reprezentacji Francji, ludzi...

Rozstawiony 1 z P500 zostanie utworzony przez Marca Durieux i Jérémy Garcia. Na papierze są najbardziej jednorodną parą, ale będą musieli uważać na kilka wielkich nazwisk w padel Francuski. Rzeczywiście, będziemy mieli duety Bastien Blanqué / Florent Thevenot, Yann Auradou / Thomas Gest czy Adrien Maigret / Cyril Hanouna!

Kolejną nową parą będzie etap lokalny: Jérôme Inzerillo / Sébastien Ruiz de Conejo. Po udostępnieniu toru z Hiszpanem Jesusem Ruizem, niedawny finalista P2000 Pyramids po raz kolejny będzie miał u boku Ruiza, jedną z wielkich postaci padel Angielski: Sébastien Ruiz de Conejo!

W P100 jest tylko 12 par, w tym dość znany były piłkarz...

Odkryj tabele poniżej:

Publié par
Franck Binisti