To tyle, znamy 4 pary, które będą walczyć o tytuł mistrzów Master Final APT Padel Wieża. W Rosario wciąż jest bardzo piękny wieczór padel że mamy prawo!

Melgratti i Oliveira przechodzą cudem?

Melgratti / Oliveira absolutnie musieli wygrywać w równych setach, aby mieć nadzieję na awans do półfinału. Przeciwko Egea/Sánchez para argentyńsko-portugalska wypełniła część swojego kontraktu, wygrywając podwójne 6/3.

Wszystkie oczy pozostałyby zatem przykute do szoku dnia między Alfonso / Chiostri i Torre / Tolito…

Da Cunha / Flores: Brazylijczycy w półfinale

Lucas Da Cunha i Joâo Flores nigdy nie przestaną zaskakiwać. Po bardzo dobrym zakończeniu sezonu i zdobyciu brązu na Mistrzostwach Świata w Katarze Brazylijczycy awansowali do półfinału Mistrzowskiego Finału.

W przeciwieństwie do Bejarano / Barrera, Joâo i Lucas byli autorytarni, aby wziąć udział w meczu w 2 setach 6/4 6/1.

Lucas Da Cunha APT Master Final 2021

Arce / Dal Bianco zachwyca

Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco utrzymują imponujące tempo! W przeciwieństwie do bardzo pięknej brazylijskiej pary Julianoti / Flores, Argentyńczycy po raz kolejny byli szybcy.

Zwycięstwo 7/5/6/2 potwierdza ich status faworytów w ostatniej czwórce finału mistrzowskiego.

Franco Dal Bianco idzie do mikrofonu Padel Magazine :

„W drugim secie graliśmy naprawdę dobrze. Nasze rodziny przyjechały z różnych miejsc w Argentynie, aby zobaczyć, jak gramy i czujemy się bardzo komfortowo. Mamy swojego trenera, który tam jest, damy z siebie wszystko w półfinale.”

Tolito i Torre wyrzucają nr 1

Chcieli uniknąć w półfinale Maxi Arce i Franco Dal Bianco i udało im się śpiewająco. Po raz kolejny imponujący, Leo Aguirre i Agustin Torre odrzucili parę numer 1 w prostych setach. Alfonso i Chiostri, którzy musieli wygrać, aby się zakwalifikować, nie znaleźli luki w ważnych momentach w obliczu pewnej siebie pary. Ostateczne zwycięstwo 7/5 7/6 dla Aguirre i Torre, którzy zakwalifikowali się do Melgratti / Oliveira w tym samym czasie!

Program półfinałów

Dziś powinniśmy mieć jeszcze występ w półfinale.

Najpierw będziemy mieli Arce / Dal Bianco vs Melgratti / Oliveira, o 19:23 czasu lokalnego (XNUMX we Francji), a następnie Aguirre / Torre vs Da Cunha / Flores w parze.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.