Zbliża się Czarny piątek, a dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tego okresu na odnowienie swojego sprzętu, mamy już kilka bardzo ciekawych ofert. padel.

Le Czarny Piątek, to dzień po tygodniu, ale marki, witryny sprzedaży sprzętu i sklepy stacjonarne przewidują to „wydarzenie”, oferując już wiele rabatów z góry.

Kluby Click and Collect

Pamiętaj, że w tym okresie odosobnienia wiele klubów oferuje Kliknij i odbierzJak że z Padel Dotknij La Teste, Padel Horizonlub Padel Attitude. Nie wahaj się więc zapytać klubów, jakie opcje oferują.

Padel Kliknij, kliknij i odbierz

Nie ma go już dla sklepów i marek

U naszych marek partnerskich są już bardzo dobre oferty, 40% zniżki na koszulki i bluzy w sklepie Twenty By Ten, palas to -40% chez Padel Odniesienie, PadelSklep et Rakieta Padel, pakuje do -60% w francuski Padel Sklep.

Niektóre marki również przejęły inicjatywę, Cartri oferty do 29, a pakiet najwyższego poziomu -33%, Głowa oferuje również zniżki na całej swojej stronie internetowej oraz inne marki powinny zacząć działać wkrótce.

Cartri Czarny piątek

 

Zapraszam więc do zapoznania się z kategoriami: Sklep Gear Padel et Marki Palas aby zobaczyć najnowsze oferty naszych partnerów!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !