Na koniec roku chcieliśmy trochę droczyć się i wymienić gracza, który grał najwięcej turniejów w padel. Mimo że rok jeszcze się nie skończył, FFT opublikowała Ranking padel Grudzień 2021.

To koniec wielkiego sezonu dla wielu graczy. A zobaczysz, że ostateczny ranking nie ma znaczenia, liczy się tylko zabawa. A dla niektórych nie ma zbyt dużego wyboru.

Mathieu Gorrias padel bière

Po strasznym pojedynku na odległość z Thomasem Mitjaną i Alexandre Perilhon mistrzem mistrzów jest… Mathieu Gorrias który w związku z tym zrealizował dalej ostatnie 12 miesięcy 51 turniejów padel, czyli prawie jeden turniej tygodniowo! Ten „MVP”, licencjonowany w Tenis ziemny / Padel Club de la Vière, jest dumą swojego regionu. Rzeczywiście, niewielu jest graczy, którzy jeszcze nie przecięli jego drogi.

Według wnikliwego śledztwa miałby być też specjalistą od 3. połowy, co jest znanym momentem w padel i gdzie konkurencja jest szczególnie zacięta. Ale nie będziemy rozwodzić się nad tym tematem w nieskończoność ...

Brawo dla Mathieu Gorriasa, który w związku z tym pozostaje numerem 1 w udziale padel wśród dorosłych w Top 500.

Dla pań Sandrine Carrié z BEZIERS PADEL CLUB przeprowadzi 39 turniejów! Piekielny występ. To ona skończyła na pole position dla pań.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.