Klub tenisowy La Racette Melgorienne w Mauguio (Hérault) wprowadza innowacje i rozwija się wraz z inauguracją na początku grudnia odkrytych kortów tenisowych 2 w obecności lokalnych władz.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Region Montpellier się gotuje. Padel obecnie robi dziurę. Choć wciąż istnieją lata 2, region był bez padla, możemy teraz liczyć na nowy klub padel w południowo-wschodniej części Montpellier: The Tennis Club, The Melgorienne Racket.

Z okazji inauguracji boisk padel 2 obecni mogli wziąć udział w demonstracji członka Cédrica Carité z zespołu Francji, mistrza Francji, mistrza Europy 2015 i nauczycieli klubu 3 trenowałem Padela pod koniec tygodnia treningu pod kierunkiem Padel Tennis Académy.

Publiczność i nauczyciele tenisa zostali podbici przez ten zabawny i przyjazny sport dostępny dla wszystkich poziomów graczy.

Klub Padel od teraz będzie wkrótce proponował oferty Padel z animacjami i lekcjami Padel.

[tabs type = ”horizontal”] [tabs_head] [tab_title] Wszelkie informacje, ceny, rezerwacje można uzyskać pod adresem: [/ tab_title] [/ tabs_head] [tab] 04 67 29 52 14 lub 06 25 29 52 43
@mail: tcmauguio@free.fr
www.club.fft.fr/tcmauguio[/tab[[/tabs]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.