W programie na żywo FACE-A-FACE, Max Moreau, 6e Francuski i 161e w szczególności spogląda wstecz na swoją przeszłość i przyszłość we francuskim zespole.

Oto podsumowanie podcastu na żywo programu FACE-à-FACE wyprodukowanego 03 kwietnia 2020 o 18:XNUMX na stronie Instagram.

 • Na temat powstrzymywania i szkolenia

Tam zostałem w Barcelonie, ponieważ miałem nadzieję, że to nie potrwa długo. Nie wróciłem do Cannes, aby nie ryzykować z rodzicami i tam jestem sam w Barcelonie jak szczur. Wykonuję dwie sesje fizyczne dziennie, które zostały mi dane przez mojego trenera fizycznego.

 • W przeszłości odkrycie Padela i jego pierwszych mistrzostw Francji

Całą moją młodość grałem w tenisa w Cannes, potem wyjechałem do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziłem prawie pięć lat. Zacząłem trochę grać w padla z Sébastienem Preauchatem i Gregiem Berbenem, którzy na początku nas upokorzyli. Udało nam się zakończyć finał z Laurentem Bensadounem, kiedy prawie wyszliśmy z basenów.

 • Co sprawia, że ​​jest w Barcelonie

Poproś trenera, który ma prawdziwe doświadczenie w grze Padel. Wielu graczy do trenowania.

 • O braku wyboru w zeszłym roku we francuskiej drużynie

Byłem zniesmaczony. Wyniki nie były tam, ale był poziom gry. Trener miał na myśli swoje zespoły przez dwa lata i trudno było mi zająć swoje miejsce. Kiedy skosztowałeś zespołu z Francji, chcesz tam być cały czas, ale nie sądzę, że ludzie mi szczególnie ufają.

 • O swojej przyszłości we francuskim zespole

Będzie to zależeć od kryteriów selekcji Alexisa, tego, czego szuka i czy uważa, że ​​mam swoje miejsce. W żadnym momencie nie powiedział, że osiągnąłem dobre wyniki z Benjaminem Tisonem lub Johanem Bergeronem.

 • O zmianie czapki Robin Haziza

Jeśli podjął tę decyzję, to dlatego, że czuł, że nadszedł czas na zmianę. Będą tęsknić za drużyną francuską jako piłkarz, ale wniesie także duży wkład jako kapitan francuskiej drużyny kobiet.

 • O możliwości prawidłowego grania

Nie jestem zamknięty. Wszystko zależy od tego, jak się wychowuje. Ale nie słyszę, żeby ktoś postawił mnie po prawej stronie, ponieważ wszyscy gracze po lewej są silniejsi ode mnie. Po lewej czuję się lepiej.

 • O możliwości gry z Adrienem Maigretem

Mógłbym, ale dlaczego Adrien nie grałby po prawej, a ja też po lewej? Przez chwilę miałem robić sezon po lewej, a po prawej Jérôme Inzerillo.

 • O jego związku z Jérémy Ritz

Mieliśmy bardzo różne cele. Nie graliśmy razem dobrze, zdaliśmy sobie sprawę, że to niemożliwe.

 • O jego częstej zmianie partnerów

W Padel nigdy nie jesteś żonaty z partnerem. To wyniki determinują wszystko. Na WPT dobrze dogadujemy się z Pablo Acevedo. We Francji jest to skomplikowane, grałem z dwoma lub trzema graczami, kiedy to nie działa, musisz przestać.

 • O swoim idealnym partnerze we Francji

Johan Bergeron to ktoś, kogo bardzo cenię i z którym bardzo dobrze się dogaduję. Uwielbiam jego grę, oboje, we Francji, możemy pokonać każdego.

 • O ewolucji padla we Francji

Myślę, że ewolucja padel we Francji przechodzi przez kluby tenisowe.

Znajdź + / Niegrzeczne pytania / WEWNĄTRZ w podcastie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cEfhJr6iSlc&t=2825s

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!