Maxime Moreau jest oficjalnie drugim francuskim zawodnikiem międzynarodowym. Pomimo porażki w pierwszej rundzie kwalifikacji w Chile u boku Maxime'a Jorisa z rozstawionym z numerem 1, Francuz, który wkrótce zostanie ojcem, będzie mógł pocieszyć się honorowym tytułem drugiego Francuza.

Francuz nr 1 i 104. zawodnik na świecie, Thomas Leygue, pozostaje jednak tuż za Maxem Moreau zajmującym 117. miejsce.

To jej najlepsze miejsce we francuskim rankingu międzynarodowym. Wiele świateł jest zielonych. We Francji obok Johana Bergerona Max Moreau spisał się dobrze, zwłaszcza odnosząc zwycięstwo w P1500 do PadelZastrzelił Caena.

Max Moreau Johan Bergeron

To miejsce a priori gwarantuje mu miejsce w kadrze Francji na kolejne Mistrzostwa Europy we Włoszech.

Obecnie jest jednym z weteranów tej drużyny. Ponieważ Benjamin Tison i Jérémy Scatena przeszli na emeryturę na arenie międzynarodowej, Team France będzie na niego liczył, że poprowadzi zespół tak daleko, jak to możliwe. Nowe obowiązki, które Francuz będzie chciał podjąć.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.