Maxi Grabiel nie był zbyt zadowolony z widoku swoich źrebiąt Coki Nieto i Jona Sanza, zwyciężył w Bordeaux, wyeliminowany, gdy tylko weszli do walki w Rzymie. Podczas zmiany stron argentyński technik skarżył się na warunki na wolnym powietrzu, które wprawdzie nie są idealne, gdy zapada noc:

„Mecz jest okropny, naprawdę okropny, ale hej, musimy grać w takich warunkach. Chcą, żebyśmy grali na zewnątrz, więc gramy na zewnątrz, ale gra jest do bani padel w tych warunkach. To tak…”

Niedawno inny weteran, Willy Lahoz, poruszono także tematykę turniejów halowych i plenerowych. Wiadomo, że wielu zawodników preferuje warunki halowe, gdyż nie wymagają one takich samych adaptacji. Jednak dla kibiców przyjemniej jest, gdy pogoda dopisuje, móc oglądać mecze na świeżym powietrzu. To jest powód, dla którego Premier Padel organizuje swoje 4 Major w plenerze.

A Ty, co myślisz? Wolisz wnętrza czy plenery?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !