Kolejna wersja 2.0, dla której nie będzie działać Sanyo Gutierreza. Rzeczywiście, nasi koledzy z VeinteDiez właśnie to ogłosili: Maxi Sancheza i Sanyo rozstaną się po Majorze w Rzymie w przyszłym tygodniu.

Rzeczywiście, jest to druga rozłąka, jakiej doświadczył Sanyo Gutierrez w tym sezonie, zaraz po tej z Paquito Navarro. Ten, który w tym sezonie wydawał się nostalgiczny i chciał ponownie zagrać ze starymi partnerami, przeżywa nowe rozczarowanie. Brak wyników - i przedwczesna eliminacja w Bordeaux P2 – musi być głównym powodem tego nagłego rozstania.

Bordeaux P2 Maxi Sanchez Sanyo Gutierrez

Dlatego powinniśmy zobaczyć obu zawodników z nowym kolegą z drużyny. Krążą plotki o ich nowych partnerach Mike'a Yanguasa et Javi garrido. Rzeczywiście, jeśli nic nie jest oficjalne, zaobserwowano pewne nieporozumienia między hiszpańską parą. Niedawno w Bordeaux obaj gracze przeprowadzili ostrą wymianę zdań na ławce rezerwowych, dotyczący - jeszcze raz - Serwis Javiego Garrido.

Dlatego prawdopodobne byłoby utworzenie stowarzyszenia Mike'a Yanguasa i Maxi Sancheza jak i duet Sanyo Gutierrez / Javi Garrido.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.