Rozmawialiśmy o tym na początku sezonu: pojedynek na odległość między Fernando Belasteguinem a Pablo Limą o rekord liczby wygranych gier na WPT.

Przed World Padel Tour Master w Marbelli, Fernando Belasteguin z 347 zwycięstwami podczas World Padel Tour wyprzedził nieco Pablo Lima, który liczył 345. Ale od zwycięstwa Paquito Navarro i Pablo Lima w finale jest to Brazylijczyk, który prowadzi w tym rankingu za małe zwycięstwo: 350, wobec 349 dla Beli.

Nawet jeśli Bela zostanie na chwilę król w procentach wygranych, bez wątpienia, że ​​jest świetnym konkurentem, nie pozwoli mu uciec przed rekordem. Co więcej, moglibyśmy być świadkami odwrócenia sytuacji, gdy tylko wznowi się World Padel Tour. Walka powinna być zacięta, ale naszym zdaniem Brazylijczycy mają pewną przewagę. Rzeczywiście, ma rekordowy zwycięzca w stosunku do wszystkich graczy na torze z wyjątkiem Javi Ruiza, z którym jest związany: 4 wygrane / 4 straty…

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!