W Argentynie padel ma przed sobą bardzo dobre dni z rekordem liczby pobitych widzów Premier Padel : 10 000 osób wzięło udział w wczorajszych meczach ćwierćfinałowych na Aconcagua Arena, która może pomieścić 11 000 widzów.

Mieliśmy dzień Premier Padel P1 de Mendoza, który zaskoczył publiczność zwycięstwem Hiszpanów Jeronimo (Momo) Gonzalez (ES) i Alejandro Ruiz (ES), którzy wyeliminowali najlepszych rozstawionych Alejandro Galan (ES) i Juan Lebron (ES).

Fernando Belasteguín (ARG) i Arturo Coello (ES) pokonali Sanyo Gutiérreza (ARG) i Agustína Tapię (ARG), a szczęście było również po stronie Martína Di Nenno (ARG) i Francisco Navarro (ESP), którzy wyeliminowali Juana Cruz Belluatiego ( ARG) i Agustín Gómez Silingo (ARG).

Pablo Lima (BRA) i Franco Stupaczuk (ARG) są również półfinalistami turnieju, po wygraniu meczu z Argentyńczykami Federico Chingotto (ARG) i Juanem Tello (ARG).

program półfinałowy premier padel Mendoza

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.