UrbanPadel Le Mans kontynuuje swój rozwój uruchamiając swoją akademię. Od września ubiegłego roku ośrodek oferuje kilka formuł pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.

Kwartalne zajęcia grupowe

UrbanPadel du Mans oferuje formuły według trymestru. Pozwalają one na postęp we wszystkich obszarach gry z różnymi motywami dla każdej sesji. Uczniowie są pogrupowani według poziomu dzięki wstępnej ocenie oferowanej wszystkim nowicjuszom.

Podczas sesji czas podzielony jest na warsztaty techniczne i taktyczne oraz fazy gry i mecze reżyserowane. Jest to cykl 10 sesji dostosowanych do poziomu i potrzeb różnych grup.

Zajęcia grupowe a'la carte

Podobnie jak w formule kwartalnej istnieje możliwość odbycia lekcji grupowych à la carte dla 3, 4 lub 8 osób. Ta formuła pozwala być mniej skrępowanym przedziałem czasowym narzucanym co tydzień. Ponadto pozwoli uczniom pracować nad konkretnym strzałem, taktyką, rozmieszczeniem lub sytuacją w grze, którą chcą rozwiązać.

Lekcje indywidualne lub w duecie

W celu uzupełnienia oferty kursu istnieje możliwość odbycia lekcji indywidualnych lub w duecie (tylko w godzinach dziennych, przed godziną 18:XNUMX). Ta formuła pozwoli ci bardzo precyzyjnie pracować nad strzałem, sytuacją w grze i szybciej robić postępy. Lekcje w duecie poprawią również grę zespołową i korzystanie z kortu.

The School of padel młody

miejskiPadel oferuje również formułę dla dzieci za pośrednictwem swojej szkoły padel, aby najmłodsi mogli się rozwijać padel oraz dla rozwoju cech sportowych (koordynacja, szybkość, koncentracja itp.). Proponuje się sesję tygodniową trwającą godzinę lub godzinę 30 w roku (cykl 30 sesji). Podczas każdej sesji dzieciom oferowany jest napój i przekąska.

Najbliższe kursy dla dorosłych i młodzieży

Już wkrótce pojawią się również staże dla dorosłych i najmłodszych. Różne formuły będą możliwe podczas wakacji szkolnych, w weekendy lub wieczorami, aby pracować nad konkretnymi ruchami i sytuacjami.

Nie wahaj się skontaktować z klubem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat przez e-mail: lemans@urbanpadel.fr, telefon: 0252220240 lub przez stronę internetową https://www.urbanpadel.fr/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.